Někdy jsou v životě období, kdy si člověk sám neví rady a trápí se. Není to žádná ostuda nechat si pomoci. Pomohu vám získat lepší náhled na situaci a budu podporovat vaši sebedůvěru k řešení. Svoboda postoje a přístupu k životu každého člověka je pro mě stěžejní a posvátná – nebudu vám tedy radit, co jak máte dělat, ale s respektem vás provázet na cestě.

V terapeutickém procesu vycházím z konceptů Jungovsky orientované psychoterapie v kombinaci s dalšími přístupy  jako je autogenní trenink, NLP, relaxační a protistresové techniky, imaginace. Jak u mne probíhá psychoterapie se dočtete zde.

Většinou spolupracuji s klientem delší dobu na bázi pravidelných setkání 2-4x do měsíce. Setkání má obvykle délku 50 minut. Odehrává se v klidné terapeutické místnosti centra Be Balanced v areálu Libockého dvora na Praze 6 nebo virtuálně (on-line) přes Skype nebo telefon. Pro zájemce je možné se domluvit na tzv. terapeutické procházce, kdy se místo sezení procházíme.

Ceník (platný od 1.3. 2024)

Terapie prezenční 50 minut  –  1300 Kč

Terapie on-line 50 minut – 1300 Kč

Terapeutická procházka (Praha Liboc) 75 minut – 2000 Kč

 

Storno podmínky:

Pokud z nějakého důvodu nemůžete dorazit, prosím, sdělte mi to co nejdříve. Pokud se omluvíte (písemně na mail, sms či telefonicky) do 48h před plánovaným termínem, storno poplatek neplatíte. V případě pozdějšího odhlášení vás poprosím konzultaci uhradit, přestože chápu, že se tak mohlo stát z různých neovlivnitelných důvodů.

Příspěvek zdravotní pojišťovny:

Na psychoterapii u mne je možné čerpat příspěvek v rámci benefitů některých zdravotních pojišťoven. 

  • VZP – Preventivní program/příspěvek na péči
  • ČPZP – Preventivní program/příspěvek na péči
  • ZPMVČR – Preventivní program/příspěvek na péči
  • RBP – Preventivní program/příspěvek na péči
  • ZP Škoda – Preventivní program/příspěvek na péči

 

Etický kodex:

Hlásím se k etickému kodexu Evropské asociace pro psychoterapii (EAP) – důvěrnost (veškeré informace jsou přísně důvěrné), kompetence (trvale se vzdělávám a pracuji pod odbornou supervizí), odpovědnost (dodržuji nejvyšší standardy svojí profese).