Jsem psychoterapeutka (ve výcviku analytické Jungiánské psychoterapie) s medicínským vzděláním a zkušenostmi jak s individuálními klienty/pacienty, tak terapeutickými skupinami.

V terapeutickém procesu vycházím z konceptů Jungovsky orientované psychoterapie v kombinaci s dalšími moderními přístupy práce s lidskou psychikou a tělem, jako je autogenní trenink, neuro-lingvistické programování, body-psychoterapie zaměřená na tělo.

Někomu může pomoci pouze jedna konzultace, většinou však spolupracuji s klientem delší dobu na bazi pravidelných setkání 1-4x do měsíce.

Setkání může mít délku 50 nebo 100 minut dle možností a preferencí klienta. Odehrává se v soukromí, v klidné terapeutické místnosti centra Be Balanced v areálu Libockého dvora na Praze 6.

Ceník (platný od 1.8. 2019):

Konzultace 50 minut   –   800Kč

Konzultace 100 minut  –  1400Kč

Storno podmínky:

Pokud se klient omluví (písemně na mail, sms či telefonicky) do 24h před plánovaným termínem, storno poplatek neplatí. V případě pozdějšího odhlášení si účtuji 100% běžné ceny za konzultaci.

Etický kodex:

Hlásím se k etickému kodexu Evropské asociace pro psychoterapii (EAP) – Důvěrnost (veškeré informace jsou přísně důvěrné), kompetence (trvale se vzdělávám a pracuji pod odbornou supervizí) , odpovědnost (dodržuji nejvyšší standardy svojí profese).