Jsem terapeutka (ve výcviku analytické Jungiánské psychoterapie) s medicínským vzděláním a zkušenostmi jak s individuálními klienty/pacienty, tak terapeutickými skupinami.

Věnuji se celostnímu poradenství, lektorské a osvětové činnosti v oblasti psychosomatiky (www.health-harmony.cz), zdravotní prevence, konzultacím životního stylu, technikám mírnění stresového přetížení, psychologickou podporou a průvodcovstvím v nemoci, fytoterapii.

V terapeutickém procesu vycházím z konceptů Jungovsky orientované psychoterapie v kombinaci s dalšími moderními přístupy práce s lidskou psychikou a tělem, jako je autogenní trenink, neuro-lingvistické programování, body-psychoterapie zaměřená na tělo.

Vznik zdravotních obtíží bývá nejčastěji velmi pozvolný a dlouhodobý, tím pádem ani řešení nebývá mnohdy rychlé a snadné. Někomu může pomoci pouze jedna konzultace, většinou však spolupracuji s klientem delší dobu na bazi pravidelných setkání 1-4x do měsíce.

Nejčastější zdravotní potíže, se kterými se v poradně setkávám jsou:

  • bolesti pohybového aparátu, bolesti hlavy, poruchy spánku
  • obezita, trávicí obtíže
  • vysoký krevní tlak, bušení srdce
  • alergie a autoimunitní onemocnění
  • opakovaná infekční onemocnění
  • gynekologické potíže, obtíže s otěhotněním
  • stres, přepracování a chronická únava

Setkání může mít délku 50 nebo 100 minut dle možností a preferencí klienta. Odehrává se v soukromí, v klidné terapeutické místnosti centra Be Balanced v areálu Libockého dvora na Praze 6. V průběhu terapeutického rozhovoru, tempem příjemným klientovi, rozkrýváme širší souvislosti zdravotních obtíží.  Pokud je to přínosné, zabýváme se i patofyziologickými souvislostmi vzniku a průběhu nemoci, biologickým fungováním těla i principům případné farmakologické léčby. Postupnými kroky, které mohou doplňovat klasickou medicínskou léčbu, nacházíme cesty ven z mnohdy začarovaného kruhu. Veškeré informace získané v průběhu sezení jsou naprosto důvěrné a 100% ctím lékařské tajemství.

Ceník (platný od 1.2. 2019):

Konzultace 50 minut   –   800Kč  (První konzultace 450Kč)

Konzultace 100 minut  –  1400Kč (První konzultace 800Kč)

Pozn. Na první konzultaci pokytuji vždy slevu, neboť je vždy stěžejní vztah terapeuta a klienta. Každý jsme jiný a je tedy třeba zvyknout si na sebe, vyzkoušet, zda si budeme rozumět.

Storno podmínky: Pokud se klient omluví (písemně na mail, sms či telefonicky) do 24h před plánovaným termínem, storno poplatek neplatí. V případě pozdějšího odhlášení si účtuji 100% běžné ceny za konzultaci.